Vi är Getsocial

Allt började med en före­tag­sam 20-åring och en ny approach på mark­nads­fö­ring. Fem år senare är Getsocial den snabbast växande byrån i Blekinge län med decennium av expertis inom sociala medier, con­tent­pro­duk­tion, webb­de­sign, grafisk form­giv­ning, copy­wri­ting och vägen till älskvärda varumärken.

Så här gör vi på Getsocial

Vare sig du har varu­mär­kes­ma­nu­a­ler och mark­nads­av­del­ning eller allt i huvudet som enskild ent­re­pre­nör vill vi veta allt. Vi gräver, vänder, vrider, river och bygger till budskapet träffar så hårt att det inte undgår någon. Därefter skapas vägen från era kunders flöden till dess öns­ke­lista. Allt i samråd med, allt rap­por­te­rat och inget lämnat åt slumpen.

Vi som jobbar på Getsocial

Alfred Appelros

VD / Strateg

alfred@getsocial.se

Pierre Martedal

Säljare

pierre.martedal@getsocial.se

Evelina Rösliden

Space Director

evelina@getsocial.se

David Appelros

Byråchef

david@getsocial.se

Felicia Tiri

Senior Pro­jekt­le­dare (För­äld­ra­le­dig)

felicia@getsocial.se

Kajsa Nilsson

Pro­jekt­le­dare

kajsa@getsocial.se

Vendel Wilthorn

Content Manager

vendela@getsocial.se

Patricia

Patricia Nilsson

Digital Campaign Specialist

patricia@getsocial.se

Tony Ngo

Digital Campaign & MA Specialist

tony.ngo@getsocial.se

Alfred Appelros

VD / Strateg

alfred@getsocial.se

Pierre Martedal

Säljare

pierre.martedal@getsocial.se

Evelina Rösliden

Space Director

evelina@getsocial.se

David Appelros

Byråchef

david@getsocial.se

Felicia Tiri

Senior Pro­jekt­le­dare (För­äld­ra­le­dig)

felicia@getsocial.se

Kajsa Nilsson

Pro­jekt­le­dare

kajsa@getsocial.se

Vendela Wilthorn

Content Manager

vendela@getsocial.se

Patricia

Patricia Nilsson

Digital Campaign Specialist

patricia@getsocial.se

Tony Ngo

Digital Campaign & MA Specialist

tony.ngo@getsocial.se

Pierre Svensson

Marketing Auto­ma­tion Specialist

pierre@getsocial.se

Niclas Carlsson

Fotograf (Tjänst­le­dig)

niclas@getsocial.se

Irjana Filipovic

Creative Director

irjana@getsocial.se

Lukas Hol­gers­son

Art Director

lukas@getsocial.se

Isak Helge

Webb­de­sig­ner

isak@getsocial.se

Aleksei Pus­h­kar­skii

Designer

aleksei@getsocial.se

Vi tycker det är getekul med nya medarbetare!

Pierre Svensson

Marketing Auto­ma­tion Specialist

pierre@getsocial.se

Irjana Filipovic

Creative Director

irjana@getsocial.se

Niclas Carlsson

Fotograf (Tjänst­le­dig)

niclas@getsocial.se

Lukas Hol­gers­son

Art Director

lukas@getsocial.se

Isak Helge

Webb­de­sig­ner

isak@getsocial.se

Aleksei Pus­h­kar­skii

Designer

aleksei@getsocial.se

Vi tycker det är getekul med nya medarbetare!

Varför välja oss?

Vi må vara en reklam­byrå, men vi är inte en byrå som försöker lösa allt med mer reklam. Vårt sanna fokus är en bättre fun­ge­rande verk­sam­het med ett varumärke som är lätt att förstå och älska — oavsett vägen dit. 


Några av oss är från branschen på köpar- eller säl­jar­si­dan sedan början av arbets­li­vet, några kommer från helt andra håll, och vi är nästan alla från helt olika bak­grun­der.

Vad som enar oss är er framgång.