Sydöstra Sveriges snabbast växande reklam­byrå

Allt började 2015 när en före­tag­sam 20-åring i Olofström bestämde sig för att bli sociala medier-konsult. Idag är Getsocial inte bara sydöstra Sveriges snabbast växande reklam­byrå, utan även ett av Sveriges snabbast växande företag med expertis inom content och per­for­mance. 

Så här gör vi på Getsocial

Affärs­ut­veck­ling och kundens affär i fokus 
Hel­hets­byrå med spets inom digitalt och socialt 
Strategi och koncept med kundens mål i centrum 

Vi som jobbar på Getsocial

Alfred Appelros

VD | Strateg

alfred@getsocial.se

Rickard Andersson

Strateg | Kundansvarig

rickard@getsocial.se

Kajsa Nilsson

Pro­jekt­le­dare | Kundansvarig

kajsa@getsocial.se

David Appelros

Byråchef | Team Leader

david@getsocial.se

Matilda Boman

Content & Campaign Specialist

matilda@getsocial.sem

Pierre Svensson

Marketing Auto­ma­tion Specialist

pierre@getsocial.se

Tony Ngo

Digital Campaign & MA Specialist

tony.ngo@getsocial.se

Patricia Nilsson

Digital Mark­nads­fö­rare

patricia@getsocial.se

Lukas Hol­gers­son

Art Director | Team Leader

lukas@getsocial.se

Irjana Filipovic

Creative Director | Copywriter

irjana@getsocial.se

Nathalié Andersson

Filmare | Fotograf

nathalie.andersson@getsocial.se

Aleksei Pus­h­kar­skii

Designer

aleksei@getsocial.se

Isak Helge

Webb­de­sig­ner

isak@getsocial.se

Lisa Karlsson

Content Manager

lisa@getsocial.se

Joel Stolt

Web­b­ut­veck­lare

joel@getsocial.se

Evelina Rösliden

HR-chef

evelina@getsocial.se

Felicia Tiri

Senior Pro­jekt­le­dare (för­äld­ra­le­dig)

aleksei@getsocial.se

Jobba hos Getsocial

Varför Getsocial?

Vi må vara en reklam­byrå, men vi är inte en byrå som försöker lösa allt med mer reklam. Vårt sanna fokus är en bättre fun­ge­rande verk­sam­het med ett varumärke som är lätt att förstå och gilla — oavsett vägen dit.