Om oss

På Getsocial är vi inte som alla andra.
Vi ser våra kunder som familjemedlemmar och brinner för att hjälpa ditt företag att växa.

Vad som gör oss unika!

På Getsocial är vi experter på marknadsföring i allmänhet och sociala medier i synnerhet. Med en unik och personlig analys, hittar vi tillsammans den bästa lösningen för att ta ditt företag dit du vill. Som kund till Getsocial blir du en familjemedlem vi värnar om och jobbar passionerat för.

Alla medarbetare på Getsocial är unika på sitt sätt med expertis och erfarenhet inom olika områden av digital marknadsföring, och tillsammans kompletterar vi varandra perfekt! Vi jobbar som ett team med ett gemensamt mål om att få våra kunder, små som stora, att växa och etableras både digitalt och som företag.

Vad som gör oss unika!

På Getsocial är vi experter på marknadsföring i allmänhet och sociala medier i synnerhet. Med en unik och personlig analys, hittar vi tillsammans den bästa lösningen för att ta ditt företag dit du vill. Som kund till Getsocial blir du en familjemedlem vi värnar om och jobbar passionerat för.

Alla medarbetare på Getsocial är unika på sitt sätt med expertis och erfarenhet inom olika områden av digital marknadsföring, och tillsammans kompletterar vi varandra perfekt! Vi jobbar som ett team med ett gemensamt mål om att få våra kunder, små som stora, att växa och etableras både digitalt och som företag.

Vi är alla unika

Alfred Appelros
Ceo

Telefon : 0738 – 48 36 33

Mail : alfred@getsocial.se

Amanda bengtsson
Digital marketing manager

Telefon : 0729 – 21 44 12

Mail : amanda@getsocial.se

David Appelros
Project manager

Telefon : 0738 – 48 36 33

Mail : david@getsocial.se

Victor jivhed
Creative director

Telefon : 0730 – 77 87 33

Mail : victor@getsocial.se

Stefan smudja
Web developer

Telefon : 0708 – 25 93 40

Mail : stefan@getsocial.se

Lukas holgersson
Digital Producer

Telefon : 070 – 935 23 56

Mail : lukas@getsocial.se

Andreas jonsson
Photographer

Telefon : 076 – 796 47 73

Mail : andreas@getsocial.se

zouhir Touman
Coordinator

Telefon : 073 – 976 88 46

Mail : info@getsocial.se

Max bergdahl
Intern

Telefon : 0723 – 33 09 26
Mail : max@getsocial.se

Att vara kund hos oss

Vill du veta mer om vad vi kan göra för dig och ditt företag? Vill du bli en del av Getsocial-familjen?
Hör av dig till oss så bjuder vi på en fika och snackar lite!

Östra Storgatan 34,
Olofström, 29334

Nyfiken? Vi bjuder gärna på en fika och några tips!

Copyright © All rights reserved. Getsocial